Aš išgyvenau 5 USD bakalėjos per dieną Niujorke, ir aš ne badauju

Taisyklės: Kava ir arbata nereikia įskaičiuoti į dienos sumą (nes nemokama kava biure). Bet tai apima tik naminę ar nemokamą kavą - nereikia šlamšti „Starbucks“. Kiti nemokami gėrimai: žolelės ir prieskoniai bei įprasti pagardai, tokie kaip alyvuogių aliejus, kečupas ir karštas padažas.

Kaina: Apsiriboti 30 USD doleriais už savaitę kainuojančiais maisto produktais būtų buvę sunku; Aš jau turėjau didelius kiekius kai kurių maisto produktų, kurių man nereikėjo pirkti daugiau (pvz., Ryžių, avižinių dribsnių, žemės riešutų sviesto ir pan.), Ir galų gale nusipirksiu maisto produktų, kurie truko ilgiau nei savaitę, tačiau vis tiek bus įskaičiuojami į kad iš viso. Vietoj to, aš nusprendžiau sekti išlaidas viskam, ką valgydavau kiekvieną dieną.



kekšė vs tinkama

Procesas: Aš sukūriau skaičiuoklę (rimtai, aš, jūs, vaikinai, susidūriau su šia programa „Excel“), kurioje buvo sudedama kiekvieno patiekalo, kurį suvalgiau, porcija. Pvz., Jei aš nusipirkau penkis apelsinus už 4 USD, aš užregistravau apelsinų valgymo kainą po 0,80 USD. Aš apsisprendžiau apsipirkti „Trader Joe“ parduotuvėje, kuri yra viena iš pigesnių vietų, kurias radau Manhetene. (Pagalvokite: kainos, kurios iš tikrųjų yra palyginamos su likusia Amerika. Ačiū, Niujorkas, kad esate svajonių miestas ir iš tiesų atleidote brangų maistą).

Tvistas: Būdamas apsėstas kūno rengybos žmogaus, aš jau kasdien registruoju maistą „MyFitnessPal“ svetainėje, todėl man nėra keista skaičiuoti kiekvieną migdolą, kuris patenka į mano burną. Aš taip pat labai stengiuosi kiekvieną dieną pasiekti teisingas makroelementų (baltymų, riebalų ir angliavandenių) proporcijas - savaitę praleidau žaisdamas aukščiausią maistą „Tetris“, bandydamas suderinti savo makrokomandas. ir mano biudžetas. (Jei norite sekti savo patiekalus, išbandykite „MyFitnessPal“ arba vieną iš šių puikių svorio metimo programų.)

Mantra: priversk ją veikti

Mano pusryčiai yra paprasti ir gana ekonomiški: avižiniai dribsniai su cinamonu ir žemės riešutų sviestu, pusė banano ir šlakelis chia sėklų (total kaina: 0,70 USD). Tai palengvino rytą, išskyrus savaitgalio pusryčius, kai aš supildavau į kiaušinių baltymus, du sveikus kiaušinius, stiklainius „jalapeños“ ir keletą trupinių be riebalų (total kaina: 1,43 USD).



TBH mano pietūs nebuvo pats įdomiausias dalykas. Aš atsinešiau keletą #saddesksaladų: kūdikių špinatų su virintos vištienos krūtinėlės ir balzaminio acto viršuje. Aš taip pat turėjau sūrio lazdelę, kūdikių morkas ir užkandžiui atnešiau vieną unciją migdolų ir obuolį. Kartais keisdavau tuną į vištieną ir vietoj migdolų pridėdavau gabalėlį avokado (turiu gauti tų sveikųjų riebalų!) (total kaina: 2,17).

Vakarieniaudamas pavalgiau tarp dviejų skirtingų patiekalų. Pirmasis buvo maltos kalakutienos, spiralizuotų cukinijų, rudųjų ryžių ir marinara padažo košė. Kreipkitės keistai, bet ši vieno patiekalo vakarienė rimtai užklumpa vietą (total kaina: 1,37 USD). Kitas buvo savotiškas „pasidaryk pats“ burrito dubuo: vištiena, virta su čili milteliais ant viršaus, rudieji ryžiai, juodosios pupelės, pomidorai ir avokadas. Įpilkite brūkšnelį karšto padažo ar salsos ir tai iš esmės yra Chipotle šedevras (total kaina: 1,54 USD).

Ir tada buvo svarbiausias visos dienos valgis (obv): desertas. Dienai turint mažiau nei dolerį, turėjau būti protingas, naudodamas paskutinius savo centus (ir kalorijas). Kai kuriomis dienomis aš turėjau pusę baltymų batonėlio su puse greipfruto ar obuolio (total kaina: 0,95 USD), keletą dienų aš turėjau 2% riebumo graikiško jogurto su puse banano ir medaus lašeliu (total kaina: 0,84 USD), o kitomis dienomis turėjau suplakti su vaniliniu nesaldintu migdolų pienu, puse šaukšto baltymų miltelių ir šaukštu miltelinio žemės riešutų sviesto (bendros išlaidos: 0,95 USD). (Jei jums tai neatrodo pakankamai gerai, išbandykite šiuos 11 desertų su paslėptu sveiku maistu.)



Mano visos sumos per savaitę svyravo nuo 4,90 USD iki 5,19 USD, taigi, taip, tai nebuvo tiksliai 5 USD, bet aš turiu pasakyti, kad įrodžiau savo mintį; Jūs galite visiškai valgyti sveikai, turėdami lėšų.

Laikas #RealTalk

Visiems, kurie iškart sakys: „Tu nevalgai pakankamai“! arba „to nebuvo pakankamai įvairovės“! - palaikykite. Aš per dieną suvalgydavau apie 1600 kalorijų (pagal „MyFitnessPal“ mano, kad mano dydžio, amžiaus ir aktyvumo lygio žaidimų aikštelėje yra teisinga). Žinoma, tos liūdnos stalo salotos gali būti šiek tiek nuobodžios, bet kiekvieną dieną gaudavau daug vaisių ir daržovių, baltymų ir riebalų porcijų. Ko daugiau gali paprašyti mergina? (Be to, jei žmonėms, turintiems maisto ženklų antspaudus, gali būti neleidžiama juos išleisti tokiems dalykams kaip kepsnys ir pyragaičiai, tada neturėčiau leisti įtraukti juos į savo iššūkį, tiesa?)

Kai kurie dalykai man palengvino: aš visada buvau rudaodžių mergaičių rūšis ir aš visomis išgalėmis stengiausi apriboti savo „Starbucks“ priklausomybę savaitgaliams (todėl aš neturėjau atsisakyti įdomių priešpiečių ar dienos kavos). Kadangi jau seku savo maistą, tiksliai žinau, kas kasdien patenka į mano sandėliuką ir išeina iš jo. Jei esate labiau nesąmoningas darbininkas, galite nesuvokti, kiek pinigų per savaitę išleidžiate maistui, ir susitvarkyti su tokiu griežtu biudžetu, koks gali būti sunkus žadintuvas.

Buvo punktų, kai aš tikrai buvau alkanas, ir aš bandžiau tai žaisti protingai; Aš, kaip žvalus kūno rengybos žmogus, mėgstu klausytis patarimų, kuriuos mano kūnas man duoda. Jei mano skrandis sako „AČIŪ, aš esu alkanas“ ir pradeda pakankamai garsiai pykti Figūra bendradarbiai, manantys, kad po savo stalu turiu gyvūną, ketinu jį pamaitinti. (Išskyrus atvejus, kai sakoma, kad reikia suvalgyti visą stiklainį žemės riešutų sviesto). Taigi priežastis, dėl kurios aš tam tikromis dienomis perkopdavau šiek tiek daugiau nei 5 USD.

Bet kova buvo tikra. Turėti pasakyti „ne“ maistui yra pakankamai sunku, kaip yra, ir kai pridedate griežtus finansinius apribojimus? UGH. Nemanau, kad galėčiau tai išlaikyti amžinai, tačiau atrodo, kad kelias dienas per savaitę turėtume išlaikyti panašų biudžetą. Jei paprastai išleidžiate 10 USD per dieną pietums, o dar 15-20 USD - vakarienei, pradėkite pakuoti ir gaminti maistą. Pagalvokite, kaip greitai tos santaupos susikaups! Po kelių savaičių tai bus nauja „Nike“ antblauzdžių pora. (Vis dėlto galvoti apie jūsų santaupas treniruotės metu labai padeda.)

Maisto biudžeto sudarymas 101

Paruošimas maistui ir planavimas prieš apsipirkimą turėjo lemiamos reikšmės išgyvenant savaitę. (Čia pateiktas sveikų maisto prekių pirkinių sąrašas ir nepagailėti patiekalų ruošimo patarimai, kurie padės jums pradėti.) „Coupons.com“ taupymo ekspertė Jeanette Pavini taip pat turi keletą patarimų, kaip palikti maisto prekių parduotuvę, nepaliekant ir ten savo pinigų. .

  • Įdėkite šiek tiek darbo. „Mes mokame už patogumą“, - sako Pavini. Tai reiškia, kad iš anksto nuplautos ir supjaustytos salotos tikriausiai bus brangesnės nei nusipirkti visą jų galvą ir susmulkinti save. Prieš pirkdami dar kartą patikrinkite kainas.
  • Negalima įskaičiuoti užšaldytų produktų. 'Šaldytos daržovės yra užšaldytos piko metu, o tai blokuoja maistines medžiagas, todėl jos yra sveika alternatyva šviežioms “, - sako Pavini. „Tačiau patikrinkite ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog nėra padažų, pagardų ar sirupų“. Galite rasti pigesnių kainų ar kuponų už šaldytas dažniau nei šviežias.
  • Eik į turgų. „Jei gyvenate netoli didmeninės, visuomenei atviros produktų rinkos, galite gauti vaisių ir daržovių didmeninėmis kainomis“, - sako Pavini. „Tai reiškia, kad reikia pirkti nefasuotai, todėl susitapatinkite su kaimynu ir padalinkite savo krovinius arba nusipirkite didelius kiekius ir užšaldykite porcijas vėlesniam naudojimui.
  • Pirkite visą vištieną. „Jūs mokate priemoką už vištienos krūtines be kaulų - maždaug du ar tris kartus daugiau nei už visą vištieną, kojų ketvirčius ar šlaunų kaulus“, - sako Pavini.
  • Eik šaldyta žuvis. „Bet kokiu atveju daug jūros gėrybių yra užšaldyta, todėl jūs taip pat galite palyginti kainą prie prekystalio ir šaldiklyje“, - sako Pavini. „Tunų ir lašišos konservai taip pat yra prieinama alternatyva“.
  • Autorius Lauren Mazzo @lauren_mazzo
Skelbimas